|
|
|
|
|

Rekreační středisko Ramzová

Přijeďte si užít pobyt na RS Ramzová !
Nabídku volných pokojů naleznete zde: 

Rekreační středisko Ramzová

Přímo v Ramzovském sedle, na severozápadním okraji Hrubého Jeseníku, leží osada Ramzová (viz mapa). Ski areál Ramzová je největším letním a zimním rekreačním střediskem na Moravě, 782 – 1351 m n.m. Kompaktní areál tvoří 2 sedačkové lanovky (čtyřsedačková Ramzová – Čerňava a dvousedačková Čerňava – Šerák, které jsou v provozu celoročně), 3 vleky a 8 km sjezdových tratí. Sjezdovky jsou uměle zasněžovány, možnost večerního lyžování. Lanovou dráhu využívají hojně i vyznavači lyžařské turistiky a turistiky vůbec, kdy je Šerák přímo ideálním výchozím bodem na hřebeny. Rekreační středisko VUT v Brně Ramzová se nachází na strategickém místě mezi Šerákem a Petříkovem. V bezprostřední blízkosti RS jsou dva vleky o délce 450 – 500 m (možnost večerního lyžování). V Petříkově se díky dostatečné nadmořské výšce lyžuje od poloviny prosince až do konce března. Petříkov můžeme považovat za velmi malebné a komorní centrum celoročního cestovního ruchu.


Adresa RS Ramzová:
Ostružná, Ramzová 345
788 25 Ostružná, Ramzová


Platba v hotovosti je možná jen v místě RS Ramzová. Ostatní platby provádějte vždy převodem (vkladem) na účet KaM: ČSOB, a.s. divize Poštovní spořitelna Brno, č.ú.: 110723998/0300.

V případě čerpání příspěvku na pobyt od svého zaměstnavatele, musí klient tuto skutečnost oznámit již při rezervaci ubytování, na pozdější požadavky nebude brán zřetel.


Tipy na výlety
desítky tipů - výlety, sport, lázně, zábava atd.

www.lyzovani.cz
Informace o Ramzové, Petříkově, mapy, délky tratí, ceny vleků.

www.holidayinfo.cz
Aktuální sněhové informace, mapy, sjezdové tratě, lanovky, vleky.

www.ostruzna.cz
Ostružná, mapy, vleky.

Volná kapacita

Termín odTermín do
31. 8. 2021
18. 12. 2020
31. 8. 202131. 3. 2022

..další termíny !!

Máte-li vybraný pokoj na základě volné kapacity, vyplňte elektronický formulář, do kterého vepište číslo zvoleného pokoje: REZERVACE