4. 2. 2020
Poradenské centrum
Informace ohledně situace týkající se koronaviru

Informace k opatřením k zamezení šíření nákazy novým koronavirem
Doporučení pro cestovatele
Prague Airport Coronavirus Information
Notice for foreign students - new coronavirus

Další informace na stránkách VUT

27. 1. 2020
KaM VUT v Brně
Vyhlášeno výběrové řízení na místo "Vedoucí ekonomického oddělení"

Podrobnosti k výběrovému řízení ZDE

4. 10. 2019
Ubytování
Na kolejích jsou ještě volná místa! Přijďte se ubytovat v úředních hodinách na oddělení ubytování.

2. 10. 2019
Ubytování
První inkasní termín kolejného 5. - 12.10.2019 !!

Platby za ubytování a služby s ním spojené jsou placeny výhradně prostřednictvím inkasa z účtu. Žádáme proto studenty, aby si na základě vyřízeného svolení k inkasu u své banky, zadali po přihlášení do intraportálu v základních údajích číslo účtu, ze kterého bude KaM inkasovat kolejné. A dále je potřeba zvolit platbu inkasem a tuto možnost potvrdit kliknutím na tlačítko aktualizovat.

V případě, že máte účet v systému již zadán, ověřte si, zda jste si u své banky nezapomněli zadat svolení k inkasu.

9. 9. 2019
Ubytování
Svolení k inkasu - v papírové formě ani zaslání potvrzení na email nepožadujeme.

Nově si každý klient zadává údaje sám na svém profilu po přihlášení do intraportálu.
Více informací naleznete zde: http://www.kam.vutbr.cz/?p=nbpr

6. 9. 2019Vzájemná výměna pokojů či stěhování na volné lůžko/pokoj bude možné od 21.10.2019.
21. 6. 2019Na webovém rozhraní IS KaM je zpřístupněna možnost využit QR kód
při provedení platby prostřednictvím GoPay.
13. 6. 2019Z důvodu velkého zájmu o letní ubytování budou z kapacitních důvodů postupně doplňovány i trojlůžkové pokoje.
22. 3. 2019Z důvodu žádosti o dotace z MŠMT nebude v roce 2019 realizovaná rekonstrukce bloku A03 Pod Palackého vrchem.
21. 11. 2018Přijeďte si užít pobyt na RS Ramzová!
18. 9. 2018Aktivace ISIC karet pro studenty jiných VŠ s možností využívání stravovacích služeb VUT Brno.