Penzion Starý pivovar

Starý pivovar

Božetěchova 1, 612 00 Brno
Areál na mapě / kontakty / ceníky ubytování.

Ubytovací zařízení v areálu Fakulty informačních technologií přednostně určené pro ubytování zaměstnanců a studentů doktorského studia této fakulty. Celková kapacita je 35 lůžek (31 jednolůžkových a 2 dvoulůžkové pokoje). Ve všech pokojích je přípojka internetu.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (obvykle společné pro dva pokoje), část z nich má i vlastní kuchyňku; pro pokoje, které nemají vlastní kuchyňku, je určena kuchyňka společná. Ve všech kuchyňkách je lednice, varná deska a dřez.

Není zde stálá služba vrátnic. Tuto nahrazuje vrátnice FIT (výdej pošty, výdej klíče, hlášení o haváriích). V objektu není k dispozici kolárna, prádelna a společné místnosti typu studoven, rýsoven, TV místností apod.

Mapka_SP 250-295.jpg

Objekt není v technické správě KaM, ty pouze zajišťují samotné ubytování a s ním bezprostředně související činnosti.

V objektu jsou tato další zařízení provozovaná KaM:
Menza Starý pivovar

Pracovní doba pokojské